Facebook

Štandard Jarabinky

Dvere

Dvere

Výhodou dverí Pol-skone sú autentické prírodné farby dreva, ktoré umožňujú zvýrazniť individuálnu atmosféru celého bytu. Jednokrídlové otváranie zakotvené v ráme so skrytými závesmi v bezpoldrážkovej zárubni doplnené o magnetický zámok s komfortným zatváraním dverí bez stlačenia kľučky.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha s 4V drážkou a zvýšenými protišmykovými vlastnosťami v 4 variantách pripominajúcich hlbokú štruktúru dreva pomôže vytvoriť estetickú kombináciu s nábytkom.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Keramické obklady z kolekcie Serena v sebe spájajú moderný štýl s klasickými prvkami kameňa, čím vytvárajú jedinečný a osobitý pocit domova.

Batérie

Batérie

Značka Grohe je známa po celom svete ako výrobca kvalitných kúpeľňových armatúr vďaka vrcholovej technickej kvalite a úrovni dizajnu.

Sanitárna keramika

Sanitárna keramika

Laufen Pro je štýlovou ukážkou toho, ako dosiahnuť jedinečný vzhľad pomerne jednoduchými prostriedkami. Osobitosť tejto tradičnej švajčiarskej značky sa odráža predovšetkým v symbióze dizajnu, kvality a funkčnosti.

Elektro

Elektro

Nová rada vypínačov Valena Life od spoločnosti Legrand je zaujímavá vďaka svojej nadčasovosti a modernému dizajnu, ktorý odráža najnovšie trendy. Jemné detaily liniek dodávajú jemnosť a ľahkosť.

Video telefón

Video telefón

Domové telefóny ABB sa vyznačujú elegantnou konštrukciou, jednoduchým ovládaním a prispôsobením riešenia na mieru pre každého majiteľa. Atmosféra a pohodlie moderného bývania bude zrejmé už pri vchodových dverách.

Základy

Železobetónové základové dosky v spojení s velkoobjemovými pilótami a mikropilótami.

Nosné konštrukcie

Železobetónový skeletový systém kombinovaný so železobetónovými stenami. Hrúbka železobetónových stropných konštrukcií 220-250 mm.

Schodisko

Železobetónové schodisko situované medzi železobetónovými nosnými stenami a železobetónovým výťahovým jadrom s doskami schodiskových ramien a medzipodest hr. 160 mm. Oceľové zábradlia alebo madlá z pásoviny v svetlošedej povrchovej úprave s dreveným uchopovacím prvkom.

Obvodový plášť

Železobetónové alebo murované obvodové steny zateplené kontaktným zatepľovacím systémom ETICS s doskami z minerálnej vlny hr. 200-220 mm, mechanicky kotvenými. Povrchová úprava minerálna tenkovrstvová omietka ryhovanej štruktúry (zrno 1,5 mm) v prevažnom rozsahu bielej farby, ktorú lokálne dopĺňajú povrchy v šedej farbe s použitím dekoratívnych nepravidelných plastických vertikálnych rýh a povrchy v šedej farbe s použitím minerálnej tenkovrstvovej omietky ryhovanej štruktúry (zrno 1,5 mm).

Strecha

V závislosti na lokalizácii rôzne typy plochých striech s tepelnou izoláciou z extrudovaného a EPS polystyrénu a hydroizolačnou vrstvou z PVC fólie alebo modifikovaných asfaltových pásov so sklenou a polyesterovou výstužou. Vybraté strechy ako vegetačné s rôznymi hrúbkami substrátov.

Steny

Jednovrstvová sadrová strojová omietka a biela interiérová oteruvzdorná akrylátová maľba.

Podlahy – nášľapné vrstvy

Chodby a schodiská – epoxidové podlahy v svetlošedej farebnosti, nástupné podlažie do objektu farebne odlíšené.

Výplne otvorov

Vstupy do bytových jadier a presklené steny v schodiskových jadrách – zasklenie do hliníkových profilov, farba tmavošedá.

Garáže

Parkovací systém rozdelený na verejne prístupné parkovanie a parkovanie pre rezidentov. Podlahy epoxidové s vodorovným dopravným značením. Na vybratých parkovacích miestach riešené nabíjacie stanoviská pre elektromobily.

Kobky

Murované steny, jednovrstvová vápenno-cementová omietka pre strojové spracovanie s hladeným povrchom a maľba Primalex v kombinácii so železobetónovými stenami s akrylátovým náterom na ŽB konštrukciu. Horný vetrací pletivový diel pod stropom. Dvere plné hladké polodrážkové do oceľovej zárubne, výška dverí 1970 mm, povrchová úprava dverí aj zárubne – farba biela.

Výťahy

Výťahy KONE s núdzovým dojazdom pre 8 osôb s energeticky úspornou prevádzkou a parametrami vyhovujúcimi pre ZŤP.

Exteriéry

Riešenie exteriérových pobytových priestorov kombináciou spevnených plôch a parkových úprav, v poloverejnej zóne určenej obyvateľom domu – v zelených dvoroch situované detské ihriská. V rámci úprav riešené areálové osvetlenie, výtvarné diela, lavičky, koše na odpadky, picie fontánky, stojany na bicykle a prístrešky OLO.

Medzibytové steny

Murované steny z tehál so zlepšenými akustickými parametrami hr. 250 mm (25 AKU Z P+D na maltu MM 50) alebo železobetónové steny hr. 200-250 mm s obojstrannou omietkou.

Bytové priečky

Murované priečky z tehál hr. 115 mm (11,5 P+D na maltu MM 50) alebo hr. 175 mm (17,5 P+D na maltu MM 50) s obojstrannou omietkou.

Inštalačné predsteny a prímurovky

Inštalačné predsteny a prímurovky z presných tvárnic YTONG P2-500 hr. 100, resp. 150 mm na tenkovrstvovú lepiacu maltu YTONG do výšky 800, 1000 alebo 1200 mm, resp. na celú výšku miestnosti (kuchyne, kúpeľne, podomietkové nádrže WC).

Podlahy – nášľapné vrstvy

Nášľapné vrstvy z plávajúcich laminátových podláh na penovej podložke (izby, kuchyne, chodby a zádveria) alebo keramická dlažba (kúpeľne a WC) a mrazuvzdorná protišmyková keramická dlažba na balkónoch, resp. loggiách. Výber z viacerých druhov.

Steny – omietky

Jednovrstvová sadrová strojová omietka a biela interiérová akrylátová maľba (izby, kuchyne, chodby a zádveria).

Steny – obklady

Keramický obklad v kúpeľniach a WC na výšku miestnosti. Výber z viacerých druhov.

Stropy

Jednovrstvová sadrová strojová omietka a biela interiérová akrylátová maľba. Vo vybratých prípadoch sadrokartónový podhľad a biela interiérová akrylátová maľba.

Dvere – vstupné

Bezpečnostné dvere s požiarnou odolnosťou EW 30/D3, EI 30/D3, EW 45/D3 alebo EI 45/D3 vybavené bezpečnostným uzamykaním do oceľovej lisovanej zárubne, bezpečnostné kovanie guľa, kľučka, bezpečnostná vložka, panoramatický priezorník, výška dverí 2100 mm. Povrchová úprava dverí a zárubne – farba, z vonkajšej strany šedá, z vnútornej strany biela.

Dvere – interiérové

Jednokrídlové plné hladké dvere do obložkovej zárubne bez prahu, kovanie, dózický zámok alebo WC zámok, výška dverí 2100 mm. Povrchová úprava dverí aj zárubne – výber z viacerých druhov.

Okná a presklené steny

Okná a presklené steny z plastových 6-komorových profilov, zasklenie izolačným trojsklom, teplotechnické parametre: celková hodnota prvku max. Uw=0,9 W/m2K. Povrchová úprava – farba rámov a krídla z exteriéru tmavošedá, z interiéru biela. Vnútorný parapet biely, vonkajší tmavošedý.

Zábradlia

Zábradlia z oceľovej pásoviny, povrchová úprava žiarový pozink, svetlošedé.

Zdravotechnické zariaďovacie predmety

Súčasťou vybavenia bytu sú v závislosti od dispozičného riešenia v kúpeľni umývadlo s pákovou stojankovou batériou, vaňa s pákovou batériou s ručnou sprchou, sprchová vanička s ručnou sprchou s pákovým ovládaním, HL vývody vody a kanalizácie pre práčku, vo WC závesná WC misa so zabudovaným splachovacím mechanizmom Geberit vrátane tlačidla, umývadielko s pákovou stojankovou batériou a v kuchyni príprava na umývačku riadu, resp. práčku. V bytoch s terasami a predzáhradkami v exteriéri vývod vody s ventilom s funkciou antifrost.

Vykurovanie

Ústredné vykurovanie, teplo merané diaľkovým odpočtom v samostatnom rozvádzači tepla pre každý byt situovanom v spoločných priestoroch, na merač tepla napojené odpočty studenej a teplej úžitkovej vody danej bytovej jednotky. Vykurovanie v bytoch zabezpečené v izbách panelovými radiátormi výšky 300 a 600 mm jednoradovými, dvojradovými a trojradovými, v kúpeľniach kúpeľňovými trubkovými vykurovacími telesami, regulácia termostatickými hlavicami, možnosť samostatného vypúšťania a napúšťania vykurovacích telies.

Vzduchotechnika

Vetranie bytov prívodom vzduchu cez vetracie okenné mriežky alebo akustické vetracie okenné mriežky, odvod vzduchu nástennými alebo stropnými ventilátormi v kúpeľniach a WC.

Chladenie

V bytovom komplexe je navrhovaná el. rezerva pre inštalovanie chladenia v bytových jednotkách. V bytoch nie je v rámci štandardu navrhovaná príprava pre chladenie.

Elektro

Elektromer s hlavným ističom situovaný v spoločných priestoroch. Bytové rozvádzače silnoprúdu a slaboprúdu pri vstupných dverách, domáci telefón, vypínače a zásuvky, slaboprúdové rozvody pre telefón, internet a TV, vývody pre montáž svietidiel, predpríprava rozvodov pre kuchynské spotrebiče a práčku, vývody elektro na terasy a predzáhradky.

Kuchynská linka

Kuchynská linka nie je súčasťou vybavenia bytu. Vybudované prívody el. energie pre zabudované kuchynské spotrebiče, prívody vody a vývod kanalizácie pre kuchynský drez a príprava pre umývačku riadu, resp. práčku.

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázku, alebo si chcete dohodnúť stretnutie s predajcom? Vyplňte nasledovný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Zavolajte nám

Silvia Mojžišová
Silvia Mojžišová
predajca

Navštívte nás

Budova BBC1+
vchod z Jarabinkovej ulice
821 09 Bratislava
zobraziť na mape
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 16:00
(mimo otváracích hodín podľa dohody s predajcom)
Predajňa