Facebook

Do kaviarne v papučiach? Tak to už áno!

12.06.2018

Predstavte si bývanie, kde z obývačky zbehnete do kaviarne za minútu. Kde sa do svojho nového bytu zamilujete za sekundu. A bude to láska nastálo. Našli sme také miesto a je bližšie, než by ste čakali!

Areál na nákupy, dva dvory na hranie

Jarabinky na Jarabinkovej spustili poslednú fázu bytov do predaja a rýchlo napredujú aj vo výstavbe. Okolo rezidenčného objektu práve teraz začína rásť atraktívna zábavno-nákupná zóna so všestrannými možnosťami využitia. Keď nadídu daždivé alebo „lenivé“ dni, nemusíte sa premáhať chodiť ďaleko. Priamo v areáli vášho nového domova nájdete všetko, čo máte radi a potrebujete. Od fitka cez obchodíky až po štýlové kaviarne a reštaurácie, kde budete stretávať susedov a kde vám čašníci donesú vašu srdcovku ešte pred tým, ako si objednáte.

Priateľskej, družnej atmosfére prajú aj dva široké uzavreté zelené dvory Jarabiniek, situované tak, aby sa deti mohli blázniť a vy si oddýchnuť na bezpečnom mieste, izolovanom od ruchu ulice.

Adresa s veľkým A

Až pri bývaní v Jarabinkách zistíte, čo znamená byť v centre diania a naživo sledovať rozmach bratislavskej štvrte, ktorá je na najlepšej ceste stať sa vychytenou lokalitou. Okolo Jarabiniek sa formuje nová tvár Mlynských nív a pripravuje viacero ambiciózny projektov. Nové centrum nášho hlavného mesta tak budete mať rovno pred dverami.

Super ponuka poslednej fázy predaja

V Jarabinkách prednedávnom odštartovala posledná fáza predaja bytov. Načo mariť čas váhaním, keď môžete získať vlastné bývanie za výhodné ceny už teraz? Ponuka bytov poteší mladé rodinky aj tých najnáročnejších pôžitkárov.

Vyberte si z jedno- až štvorizbových bytov vo výmere od útulných 32 m2 po skutočne veľkorysých 113 m2. Ak si potrpíte na výhľady a láka vás dívať sa na svet zvrchu, presne tak ho uvidíte z balkóna či terasy samostatného obytného objektu Jarabinky Grande.

Pozrite si aktuálnu ponuku bytov Jarabinky alebo Jarabinky Grande.