Facebook

Druhý dvor za zvýhodnené ceny – len pre 20 najrýchlejších!

20.11.2017

Pamätáte, aké to bolo keď ste vyrastali? Naháňali sa s deťmi zo susedstva po dvore, mali ste svojich kamarátov a tú „druhú“ skupinku, s ktorou ste si neustále liezli do vlasov? Domov ste sa vracali špinaví a s odretými kolenami, ale šťastní lebo ste boli plní zážitkov? Vaše deti to môžu zažiť tiež. A vy s nimi. V Jarabinkách, ktoré práve spúšťajú predaj druhého dvora.

Doteraz boli Jarabinky jedným z mála projektov v Bratislave, ktorý ponúkal uzavretý súkromný dvor. Ideálne miesto, kde môžete nechať vaše deti vyšantiť sa bez toho, aby ste na nich museli neustále dávať pozor, alebo kde si vydýchnete po dlhom dni.
Viete, čo je však lepšie ako jeden dvor?
Dva dvory. Užijete si dvakrát toľko detského smiechu, budete mať dvakrát viac miesta na oddych a vaše deti budú mať dvakrát toľko miesta na vyšantenie sa.

Je super mať dva dvory, ale určite chcete nie len veľa miesta vonku, ale aj vo vnútri! Preto sú byty v tretej fáze naozaj priestranné.
Jednoizbové byty majú výmeru až do 48,52 m2, v prípade dvojizbových je maximálna veľkosť až 64,58 m2 a trojizbové byty majú až do bezkonkurenčných 110 m2.
To sa určite dá nazvať veľkorysým priestorom.

Nový dvor je určite dôvod na radosť a vy ho môžete osláviť spolu s nami. Pripravili sme si pre najrýchlejších záujemcov o bývanie v novej časti Jarabiniek špeciálne zvýhodnené ceny.
Určite však nesmiete zaváhať. Výhodnejšia cena platiť len pre prvých 20 záujemcov!