Facebook

Kolaudujeme! Bývať v novom môžete už tento rok.

11.07.2019

Pre všetkých, ktorí by si radi splnili sen o novom bývaní ešte v tomto roku, máme výbornú správu – blíži sa ukončenie procesu kolaudácie 1. a 2. fázy projektu spolu s komplet podzemnými garážami a prislúchajúcimi komunikáciami. Vášmu snu teraz už nič nestojí v ceste. Ale pozor! O byty je veľký záujem, bloky C2, C4, C5, D1, D2, sú už kompletne vypredané.

Našťastie, stále máme v ponuke atraktívne voľné byty, a to najmä 3-izbové. Aby sme vám uľahčili výber, rozdelili sme ich do 4 prehľadných kategórií. Pre slobodné duše máme kompaktné byty s výmerou 70 až 80 m2. Pre milovníkov priestoru sú určené dispozične veľkoryso riešené byty s výmerou 80 až 90 m2. Pre náročných dávame do pozornosti extra vzdušné byty s výmerou od 95 m2. Ale to nie je všetko. V Jarabinkách Grande čakajú na vás nadštandardné Byty Grande s nádherným výhľadom na mesto a výmerou od 78 do 110 m2. Tí najrýchlejší môžu navyše využiť aj zaujímavý finančný bonus.
Voľné byty v Jarabinkách sa rýchlo míňajú a ich trhová hodnota stále stúpa, preto by ste nemali viac váhať. Rozhodnite sa včas a kolaudačnú párty vo svojom novom byte v Jarabinkách usporiadate už tento rok!

Pozrite si ponuku voľných bytov.