Facebook

Kuchynská linka ku každému bytu?! Berte, kým je ponuka horúca

20.04.2018

Radosť variť vo vlastnom! A bude ešte väčšia, keď si obľúbené špeciality prichystáte na prémiovej kuchynskej linke v hodnote až do 2 500 €, ktorú od nás teraz v limitovanej akcii dostanete ku každému bytu v Jarabinkách! Využite ponuku, kým je horúca. Akcia je platná do 31. 5. 2018. Ostáva už iba posledná tretina voľných bytov.

Moderné vybavenie do kuchyne v cene bytu je len povestnou čerešničkou na torte projektu, ktorý sa stavia na Jarabinkovej ulici v Bratislave. Jeho silnými tromfami sú uzavreté dvory, atraktívna lokalita s vynikajúcou občianskou vybavenosťou a rôznorodosť dispozícií.

Tradícia uzavretých dvorov: Jarabinky chcú nadviazať na nadčasovú tradíciu uzavretých dvorov a vrátiť tak do bývania prvok, ktorý sa spája s detskými hrami či s utužovaním družných vzťahov so susedmi.

Blízko k dianiu: Z Jarabiniek to budete mať na skok do dynamicky sa rozvíjajúcej štvrte Mlynských nív. Trendy podniky, koncerty a divadlá, domáce jahody z Miletičky... Poďte si po to aj peši či na bicykli.

Priestor podľa potreby: Či čakáte ďalší prírastok do rodiny alebo si užívate single život, máme miesto aj pre vás. Zabývajte sa v útulnom (32 m2) alebo priestrannejšom (42 m2) jednoizbovom byte. Máte väčšie ambície? Nájdite to pravé pre seba a svojich najbližších v štvorizbovom byte s 90 m2 alebo si vychutnajte veľkorysých 113 m2.

Záujemcov o bývanie v Jarabinkách rýchlo pribúda. Nečakajte a vyberte si bývanie, po akom túžite.

Pozrite si ponuku bytov s kuchynskou linkou zdarma