Facebook

Pre váhavých: máme 3 vypredané bloky a kolaudačný bonus na byty!

12.04.2019

Ešte stále váhate s rozhodnutím, či vstúpiť do rozrastajúcej sa susedskej komunity Jarabiniek? V tom prípade máme pre vás dôležitú informáciu: Nečakajte pridlho! Jarabinkové bloky D1, D2 a C5 sú kompletne vypredané a rýchlo ubúda aj bytov vo zvyšných blokoch. Ak si chcete zaistiť ten svoj, práve teraz je najlepší čas na kúpu, navyše aj s kolaudačným bonusom vo výške 3 300 eur!

Jarabinky kvitnú do krásy a lákajú nielen zvýhodnenými cenami bytov, ale aj prehľadnou ponukou, v ktorej sa ľahko zorientujete a vaše rozhodovanie o novom bývaní tak bude prebiehať v ešte pohodovejšej atmosfére.

Vy si len položte otázku, čo hľadáte, v Jarabinkách to rýchlo nájdete. Pre slobodné duše máme kompaktné byty s výmerou 70 až 80 metrov štvorcových. Pre milovníkov priestoru sú určené dispozične veľkoryso riešené byty vo výmere 80 až 90 metrov štvorcových. Pre náročných dávame do pozornosti extra vzdušné byty s výmerou začínajúcou na 95 metroch štvorcových.

Pripravte sa, že to najkrajšie, čo bude túto jar kvitnúť, sú Jarabinky. Nečakajte, kým zavoňajú niekomu inému a využite špeciálny 3 300-eurový kolaudačný bonus na ostávajúce voľné byty v ponuke.