Facebook

Príďte nás pozrieť do showroomu Jarabinky

03.02.2017

Od 16. januára si môžete pozrieť Jarabinky naozaj zblízka. Pozývame vás na nové predajné miesto, ktoré sme otvorili iba pre vás. Nachádza sa pár krokov od stavby Jarabiniek - na adrese Plynárenská 1, v Business Centre BBC 1 Plus.

Vchod je z Jarabinkovej ulice s možnosťou pohodlného parkovania v garážach BBC.Stačí si vopred dohodnúť stretnutie a radi vám na mieste zodpovieme akékoľvek otázky o projekte, predstavíme byty, ich pôdorysy, orientáciu - čokoľvek vás bude zaujímať.

To, ako sa vám bude bývať v Jarabinkách zažijete na vlastnej koži. Hneď a teraz! Prenesieme vás do budúcnosti pomocou virtuálnej reality a vy sa môžete tešiť z objavovania vášho vytúženého bytu, prechádzky po súkromnom dvore či nákupnej promenáde.

Pre ešte lepšiu predstavu a orientáciu máme pripravený aj podrobný 3D model celého projektu. A samozrejme, pre najdôležitejších ľudí - vaše deti - máme pripravený detský kútik, kde môžu stráviť čas kým vy budete objavovať vašu budúcnosť. Neváhajte a príďte - tešíme sa na vašu návštevu.

Pozrite si náš showroom