Facebook

Prvých 20 bytov v 2. fáze predaja za uvádzacie ceny

29.03.2017

Spustili sme 2. fázu predaja! Neváhajte a využite príležitosť, ktorá sa nenaskytuje každý deň. Len teraz máte unikátnu šancu na kúpu bytu v ružinovských Jarabinkách za neopakovateľné uvádzacie ceny. Ponuka sa vzťahuje len na prvých 20 bytov z 2. fázy.

Jarabinky, zasadené do najobľúbenejšej mestskej časti Ružinov, sú ideálnym bývaním pre každého, kto túži byť v centre diania, no miluje aj príjemný relax na zelenom dvore. Z Jarabiniek máte len na skok do obľúbených nákupných centier, za kultúrou do divadla či dobrú dostupnosť na rýchly obchvat.

Príďte sa pozrieť, ako bude vaše nové bývanie vyzerať. V showroome Jarabinky na vás okrem 3D modelu celého projektu čaká aj virtuálna realita, ktorá vám prinesie realistický pohľad na vaše vysnívané bývanie. Navštívte nás v budove BBC1+ na Jarabinkovej ulici, v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00, kde môžete aj pohodlne zaparkovať v areály budovy.

Výstavba vašich Jarabiniek každým dňom výrazne napreduje, preto sa tešíme, že predpokladaný termín ukončenia stavebných prác je naplánovaný už na december 2018.