Facebook

Zaos3te na 3-izbové byty s jarabinkovým bonusom!

27.02.2019

Už takmer 90 % bytov v Jarabinkách je vypredaných! Všetci chcú bývať v trendy štvrti, ktorá má našliapnuté stať sa novým centrom Bratislavy. Pridajte sa, vyberte si z posledných trojizbových bytov v ponuke a ušetrite až 3 300 eur so špeciálnym jarabinkovým bonusom!

Neviete si vybrať z ponuky jarabinkového bývania? Radi vám to uľahčíme. Zoradili sme pre vás trojizbové byty do kategórií, v ktorých si rýchlo a ľahko nájdete „to svoje“. Či už preferujete kompaktnosť, komfort priestorov, alebo túžite po byte s nadštandardnou výmerou, v Jarabinkách toto všetko pre seba a svojich blízkych získate.

Pre slobodné duše dávame do pozornosti trojizbáky s výmerou 70 až 80 m2 a praktickými dispozíciami. Ocenia ich všetci, ktorí žijú dynamicky a neradi márnia čas hľadaním stratených vecí. V kompaktnom byte budete mať vo všetkom poriadok. Pre milovníkov priestoru sme vytvorili byty s výmerou 80 až 90 m2 , priestranné a plné potenciálu na vytvorenie záujmových zón pre každého člena rodiny. Pre náročných prinášame čosi extra – veľkometrážne byty začínajúce od štedrých 95 m2 . Predstavte si tú nekonečnú voľnosť v zariaďovaní! Priestorové limity? Určite nič pre vás...

Pozrite si ponuku a získajte byt v Jarabinkách s jarabinkovým bonusom!